Nowy dodatek do newslettera PIG – informacje z zakresu księgowości i prawa podatkowego

Już od następnej odsłony newsletter Podkarpackiej Izby Gospodarczej uzupełniany będzie bieżącymi informacjami z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości.

Arletta Marecka, główna księgowa Biura Rachunkowego PIG, podkreśla potrzebę informowania przedsiębiorców o najnowszych zmianach w przepisach:
- W dzisiejszych czasach właściciele małych firm, najczęściej są jednocześnie menadżerami, informatykami, sekretarkami i księgowymi w jednej osobie. Chcemy choć trochę odciążyć ich z obowiązków, dzieląc się niemałą wiedzą i doświadczeniem kadrowo-księgowym. Stąd też, z inicjatywy firm współpracujących z nami, w najbliższym czasie uruchomiona zostanie usługa porad on-line dla naszych Klientów. Gwarantujemy szybką i profesjonalną odpowiedź na każdą wątpliwość związaną z rachunkowością czy podatkami. Wychodząc Państwu naprzeciw, umożliwimy dotarcie do potencjalnych Klientów przy pomocy e-wizytówek dostępnych na naszej stronie. Firmom, które dopiero podpiszą z nami umowę, zapewniamy bardzo atrakcyjne rabaty przez pierwsze miesiące współpracy.

Prawo rachunkowe i podatkowe ciągle ulega zmianom i nowelizacjom. Warto być na bieżąco i nie pozwolić na przeoczenie ważnych dla firmy kwestii, które mogą pociągnąć za sobą znaczące w skutkach konsekwencje. Dlatego też, najlepszym wyjściem z sytuacji jest współpraca z profesjonalistami, którzy poprowadzą firmowe finanse.

Więcej informacji na temat oferty Biura Rachunkowego znajdą Państwo na stronie www.pigkrosno.pl/uslugi-rachunkowe

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 13 43 234 47 lub 13 43 695 90 oraz do przesyłania e-maili na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 ksuPosiadamy rejestrację w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na świadczenie usług informacyjnych, szkoleniowych i doradczych o charakterze ogólnym w ramach KSU dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. nr ośrodka KSU 09/10/2005/170

 

iso Posiadamy Certyfikat Systemu Jakości Nr 228/5/SZJ/2015 wydany przez ZETOM-CERT Sp. z o.o. (PN-EN ISO 9001:2009)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

unia-belka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego