Oferta pracy: SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Podkarpacka Izba Gospodarcza poszukuje osoby do pracy na stanowisku: SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Krosno

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

- Wyższego wykształcenia ekonomicznego, preferowany kierunek: finanse i rachunkowość,
- Minimum 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości (księgi handlowe) podmiotów gospodarczych,
- Biegłej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,
- Znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT, VAT oraz PFRON,
- Biegłej znajomości programów księgowych (preferowana: COMARCH ERP Optima),
- Komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole.
- posiadania klucza elektronicznego.

Główne zadania na stanowisku:

1. Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie
2. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
3. Księgowanie zakupów, kwalifikacja kosztów
4. Uzgadnianie i księgowanie sprzedaży
5. Księgowanie innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych
6. Ewidencja środków trwałych, naliczanie amortyzacji
7. Naliczanie oraz rozliczanie rezerw, rozliczenia międzyokresowe kosztów, rozliczanie inwentaryzacji
8. Sporządzanie sprawozdań finansowych
9. Ustalanie podstawy opodatkowania
10. Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, PFRON, podatków lokalnych oraz sprawozdań GUS
11. Nadzór i weryfikacja dokumentów
12. Mile widziana umiejętność rozliczania projektów unijnych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) w terminie do 29 października 2015 r. na adres e-mail: pig@pigkrosno.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 ksuPosiadamy rejestrację w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na świadczenie usług informacyjnych, szkoleniowych i doradczych o charakterze ogólnym w ramach KSU dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. nr ośrodka KSU 09/10/2005/170

iso Posiadamy Certyfikat Systemu Jakości Nr 228/5/SZJ/2015 wydany przez ZETOM-CERT Sp. z o.o. (PN-EN ISO 9001:2009)

unia-belka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego