Ogłoszenie o pracę Stażysta/tka do obsługi administracyjno – biurowej

Stażysta/tka do obsługi administracyjno – biurowej projektów UE w Podkarpackiej Izbie Gospodarczej (płatny staż)

Podkarpacka Izba Gospodarcza poszukuje stażysty/tki do obsługi administracyjno – biurowej projektów UE

Zakres obowiązków:

  • - Wsparcie w realizowaniu projektów dofinansowanych ze środków UE
  • - Realizacja działań informacyjno - promocyjnych
  • - Kontakt i obsługa Uczestników projektów
  • - Obsługa administracyjno – biurowa biura projektów
  • - Bieżące wsparcie pracy Kadry w zarządzaniu i realizacji zadań projektowych

Wymagania:

  • - Status osoby biernej zawodowo (tj. os., które w danej chwili nie tworzą zasobów siły roboczej tzn. nie pracują i nie są bezrobotne), które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu tzw. os. z kategorii NEET tj. łącznie spełniające następujące warunki: nie pracują (bierne zawodowo, nie zarejestrowane w urzędzie pracy), nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym i nie szkolą się (nie brały udziału w tej formie aktywizacji finansowanej ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni)
  • - Wiek 20 – 29 lat
  • - Dostępność na podjęcie stażu w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • - Dobra znajomość obsługi komputera
  • - Otwartość, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • - Zaangażowanie i chęć uczenia się nowych rzeczy, proaktywność i samodzielność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • - Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • - Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • - Płatny staż zawodowy z możliwością późniejszego zatrudnienia (umowa o pracę/zlecenia)
  • - Dobre warunki pracy oraz dogodną lokalizację (Krosno)
  • - Możliwość przyuczenia oraz zwiększania swoich kwalifikacji
  • - Przyjazną atmosferę oraz pracę w młodym zespole

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy również o umieszczenie w przesłanych dokumentach poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 ksuPosiadamy rejestrację w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na świadczenie usług informacyjnych, szkoleniowych i doradczych o charakterze ogólnym w ramach KSU dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. nr ośrodka KSU 09/10/2005/170

iso Posiadamy Certyfikat Systemu Jakości Nr 228/5/SZJ/2015 wydany przez ZETOM-CERT Sp. z o.o. (PN-EN ISO 9001:2009)

unia-belka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego